eXp TeaM Servers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eXp TeaM Servers

Play4Fun
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ!

Go down 
+16
n0 Ex!7
sh0nGy#
GeT Up
elmo
tasi
S!nuS
mYstak3
hiQuality
Shark1_
4ikidjiq
True Power
Lo0sEr
SpeeDy
vas3to_
har1ty
reuniteD
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Shark1_

Shark1_


Брой мнения : 8
Registration date : 19.12.2008

Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ!   Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 5:51 am

mYstak3 написа:
значи причината за която си написал че искаш да си амин е безсмислена...др амини мотаг да се оправят сами...въпроса е да помогаш на тези които немогат
Moita Prieta li e .>?
Върнете се в началото Go down
reuniteD
Администратор
Администратор
reuniteD


Male
Брой мнения : 108
Registration date : 28.11.2008

Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ!   Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 12:03 pm

Според теб приета ли е ? .... не стига че ми пишеш с английски букви че е и нахален аз щях да ти пиша ако е приета бе олигофрен..
Върнете се в началото Go down
Shark1_

Shark1_


Брой мнения : 8
Registration date : 19.12.2008

Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ!   Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:21 pm

xBit написа:
Според теб приета ли е ? .... не стига че ми пишеш с английски букви че е и нахален аз щях да ти пиша ако е приета бе олигофрен..
Izvinqvam se Che pisha taka no klaviaturata mi nqma kirilica i ne gi znam kade sa
Върнете се в началото Go down
GeT Up
PRO
PRO
GeT Up


Брой мнения : 86
Age : 27
Registration date : 21.12.2008

Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ!   Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:54 pm

Тогава сри да пишеш Exclamation
Върнете се в началото Go down
Shark1_

Shark1_


Брой мнения : 8
Registration date : 19.12.2008

Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ!   Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:13 am

GeT Up написа:
Тогава сри да пишеш Exclamation
Dobre Izvinqvam se za neudopstvoto
Върнете се в началото Go down
cia0

cia0


Брой мнения : 1
Registration date : 30.01.2009

Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ!   Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 10:23 am

не се сърдете за поста ми ама не сте ли леко малки за да сте админи някои от вас ? всеки 2ри е на 10-15год ? без да се обиждате обаче на тези годинки се съмнявам някой да си върши работата като хората... Smile

п.п. training srv ? какво стана с него Wink
Върнете се в началото Go down
Sick Sad Bombsight




Брой мнения : 2
Registration date : 01.02.2009

Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ!   Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 8:44 am

Име:Никола

Фамилия:Григоров

Години:12 след месец 13

Nickname, с който играете в сървърите ни:Sick Sad Bombsight

От колко време играете в [ Global Players - kz ] сървърите :почти 2месеца

Как разбрахте за сървърите на [ Global Players - kz ] :Изобщо не си спомням

Били ли сте преди админ в някой друг сървър:да в 3

Ако сте били админ, то съвръра каква система за управление използваше(RCON, AMX, друго):AMXX

Каква е причината вече да не сте админ:Един от 3те сарвара е мой и го спрях щото имаше един проблем, а в другте два още сам!

Кога през денонощието играете най-често:Когато имам време

Защо искате да станете админ: За да спат да ме баннват без причина и за благото на съравара
Върнете се в началото Go down
Naix




Брой мнения : 3
Registration date : 26.01.2009

Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ!   Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 04, 2009 2:56 am

Име:Kриситиян

Фамилия: Киров

Години: 18

Nickname, с който играете в сървърите ни: N'aix NOT_N'axier yoU havE beeN N'aixeD N'aix Can flY Engelhertz Justice

От колко време играете в [ Global Players - kz ] сървърите : Играя от както е създаден Преди това сам играл в Еxp преди да се създаде Еxp w Obostii преди да се създаде обостии в наис мапс.нл

Как разбрахте за сървърите на [ Global Players - kz ] :Изобщо не си спомням

Били ли сте преди админ в някой друг сървър: бил съм и съм запознат със системата

Ако сте били админ, то съвръра каква система за управление използваше(RCON, AMX, друго):AMXX

Каква е причината вече да не сте админ: ощте сам си админ
Кога през денонощието играете най-често :Когато имам време

Оффтопик : цлз простата причина поради която искам права е една стана ли админ ще има голямо разнообразие в мапс ще се постарая да намеря гаг и като цяло ще прочистя сървара
Върнете се в началото Go down
GeT Up
PRO
PRO
GeT Up


Брой мнения : 86
Age : 27
Registration date : 21.12.2008

Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ!   Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 04, 2009 8:55 am

dasnhodahsd qllqlq dohahdaosphdnsal ig8wqyegqhadlsbjadasp d affraid
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ!   Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ! - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Искаш права в HideNseeK сървъра ? Тук ще намериш начин да стенеш админ!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Класация на админите в HNS сървъра !
» Искате ли cLz за админ?!
» тъси искам да стана админ
» Проблеми с сървъра ?
» Админи в сайта и в сървъра!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
eXp TeaM Servers :: eXp TeaM Servers :: eXp TeaM Hide N SeeK #2-
Идете на: