eXp TeaM Servers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eXp TeaM Servers

Play4Fun
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Предложение

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Naix




Брой мнения : 3
Registration date : 26.01.2009

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение   Предложение Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 3:07 am

Така сървара има потенциял но има и голяма част от издънки които ако се оправят ще стане по добре за всички
1.во Картите
Така от лични наблюдения сам забелязал че в сървара се играят 6 карти това са awp_rooftoops awp_rooftoops_remake 2awp_rooftoops_remake (същотото кат предното ама с по различни текстури) hns_flopytown awp_mie hns_falldown това еднообразие дразни играчите включително и мен та моита препоръка е да се сложат и други мапове като
hnsro_village
hns_bronx
hns_kzm_treetops
hns_oldtown
hns_smalltown
hns_snowhill
hns_snowlab
hnsro_nak1
hns_nak2
hns_oton
hns_arad
hns_nak2_remake
hns_agicity
hns_ghosttown
hns_bounce
hns_bounce_xmas
hns_virtual
hns_camp
hns_freek_town
hnsro_roofzone
hns_romania
hns_ladders
hns_ancient
hns_ancient_rmk
hns_newyork
rpz_boxer
hns_uq_courtyard
hnsro_redsky_fixed
hnspt_bairro
hns_winter
hnsro_winter_city
hns_c21_ost
hns_c21_gurka
hns_c21_tomat
hnsro_village
hnsro_westtown
hns_prosto_beta
hns_assault
hnsro_sinaia
hnsro_roasted
hnsro_factory
hnsan_city
hns_burn
Hnsro_cave
hnsro_aztec
hnsro_aztek2
много хора от сървара са имат за прота обаче ако земат да играят в някои Еу сървар ще бъдат овнати от всякаде защото са басирам че полвината от маповете даже не сте ги и чували
2ро Админите Трябва да се въведе малък ред да има неква иерархия не секи 2 ри да има права и най-важното не когато му скимне на некои админ че не му са играе поече настоящия мап да даде пак 3 избора в който 2 да са роофтоопс и един мие да трябва да се сведът според мен до 5 админа който са наистина отговорни за да вървят нещата
нищо против субито цецко и доко ама аемекс сеи не са ползва да си флоодиш в чата или да банваш хора за дето та обижат единственият админ дет ми направи впечатление на свестен е анала и от части синс
3то Плъгните начи тоя психо статс дет сложи цлз може би да се въведе некакав режим които не го иска да си го маха мен лично ме дразни се пак ще е полезно ако има он и офф
след това идва ред на блокмаркета къв е смисала от него щом не се ползва по добре да бъде махнат изцяло има една много полезна команда амx_gag която се използва при нарушаване на правилата от даден играч обикновенното време е 10 мин да може играча да се осъзнае и да си вземе поука при следващо нарушение е пърменънт гаг ако се режоинте получава кик ако се редж пак бан при случаи на динамик ип както се търси връзката и се банва самият клон следващтата команда която е доста полезна е амx_snapshot чрез която може да се улови хак аз имам един-двама съмнителни играчи но нищо немога да докажа след това е хелт рестор плъгина (не му знам името извинявам се) но да ти ресторва 30 hp при падане не е малка работа всеки прави грешки и тва 30 hp може да та спаси примерно ако бъдеш блокнат не уцелиш ладдър и т.н
но наи важното е командата кнаиф харднъс просто сам я виждал един път и неможах да запомня цялото име (Анал я знае ) така се избягват некви късметлииски мид аир заколвания и ецт. в когато преди месеци играх в обостии може да си точно зад цт то и да не го колиш а ножа да минава на сантимерти от него немога да опиша ситуацията точно но придава по голям смисъл на играта и един от моите любими фън плъгинс хатс Smile така всеки било цт или т може да бъде оригинален Smile

Мерси за отделеното време надявам се да се вслушате в предложението ми и да направим еxp2 сървър приятен за игра без постояните обиди рънове блокове и камп и т.н Smile
Искам да дам шанс и на потребителите да участват
!support ако ви харесва идеята и !deny ако не

By N'aix
Върнете се в началото Go down
GeT Up
PRO
PRO
GeT Up


Брой мнения : 86
Age : 27
Registration date : 21.12.2008

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 4:20 am

Ne sa li malko mnogo ? scratch
Върнете се в началото Go down
Naix




Брой мнения : 3
Registration date : 26.01.2009

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 7:33 am

support me Smile
Върнете се в началото Go down
S!nuS
HnsPlayer
HnsPlayer
S!nuS


Male
Брой мнения : 36
Местожителство : 3тия етаж у десно!
Registration date : 02.01.2009

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 12:55 pm

Общо взето това което го пише "Naix" е вярно ... само не ме кефи идеята за шапките , айде да не разваляме сървъра с излишни плуг-ини Smile Освен че става цигания , натоварва се и машината а от там се вдига и пинга малко Wink
Върнете се в началото Go down
reuniteD
Администратор
Администратор
reuniteD


Male
Брой мнения : 108
Registration date : 28.11.2008

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение Icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 10:08 am

Харесва ми ... картите ги има повечето , но админите повечето са ламери , които играят едни и сащи мапс ... аз сменям на този които играчите искат...за плугините hats синус е прав за него... сега в момента нямам нет и съм на лаптоп които краде нет от накои др ..wireless..и така скоро ще пускам сървърите и идеята ми харесва ще взема мерки :]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
eXp TeaM Servers :: За Сървъра и Форума :: Предложения!-
Идете на: