eXp TeaM Servers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eXp TeaM Servers

Play4Fun
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 вижте фе :D

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
krisko
Banned
Banned
krisko


Male
Брой мнения : 31
Age : 31
Registration date : 30.12.2008

вижте  фе :D Empty
ПисанеЗаглавие: вижте фе :D   вижте  фе :D Icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 12:56 am

http://cs-bg.1talk.net/forum.htm тва е новият ми форум Razz " НОВ Е "
Върнете се в началото Go down
reuniteD
Администратор
Администратор
reuniteD


Male
Брой мнения : 108
Registration date : 28.11.2008

вижте  фе :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вижте фе :D   вижте  фе :D Icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 1:09 am

Моето мнение към форума е , че всичко е взето от др. форуми с абсолютно същите имена и , че дизайна е зет от нашия ... ако не ти бях показал всичките работи няяше се опрайш щеш да ти стои онзи грозен черевн дизайн!
Върнете се в началото Go down
reuniteD
Администратор
Администратор
reuniteD


Male
Брой мнения : 108
Registration date : 28.11.2008

вижте  фе :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вижте фе :D   вижте  фе :D Icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 1:14 am

Забравих да добавя що направо не написа името cs-bg.info ? Пък за името на сървъра точно кът на excom corp. е само дето не пише excom corp.. ][ classic
Върнете се в началото Go down
S!nuS
HnsPlayer
HnsPlayer
S!nuS


Male
Брой мнения : 36
Местожителство : 3тия етаж у десно!
Registration date : 02.01.2009

вижте  фе :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вижте фе :D   вижте  фе :D Icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 2:16 am

cLz написа:
Моето мнение към форума е , че всичко е взето от др. форуми с абсолютно същите имена и , че дизайна е зет от нашия ... ако не ти бях показал всичките работи няяше се опрайш щеш да ти стои онзи грозен черевн дизайн!

Като на Virtual дизайна Wink
Върнете се в началото Go down
Lo0sEr
PRO
PRO
Lo0sEr


Брой мнения : 101
Registration date : 19.12.2008

вижте  фе :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вижте фе :D   вижте  фе :D Icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 2:25 am

Оценете ,че се е потрудил ,за да го копира Laughing Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://Mant1s.com
krisko
Banned
Banned
krisko


Male
Брой мнения : 31
Age : 31
Registration date : 30.12.2008

вижте  фе :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вижте фе :D   вижте  фе :D Icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 12:29 pm

A Moeto mnenie da mi qdete huq si4ki ot eXp team maikavi daiba zarqzahte me kato ku4e pederas4eta cLz ne mi sa pravi we pederas kvo napravi kato si vv eXp team stana golqma rabota do sq beshe putka we maikati daiba kati ku4e shte q eba pederaz Smile
cheers cheers cheers cheers cheers cheers lol! lol! lol! lol! afro afro geek jocolor cat
Върнете се в началото Go down
reuniteD
Администратор
Администратор
reuniteD


Male
Брой мнения : 108
Registration date : 28.11.2008

вижте  фе :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вижте фе :D   вижте  фе :D Icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 2:53 pm

xiixiix...яд те е , че яко те зарязах нали ве гей ... тъпо ти е ...знам го молеше ме да влееш ама аз те заебах ! ... глей си ралтата гейче голямо .. виж къф си заребен ве гейтак ... знам чоек не говори и за exp team щот са супер добре и ся ще са фулл сървръите ни апък тфойте някфи ... ае заби заеби ...
Върнете се в началото Go down
faceR
HnsPlayer
HnsPlayer
faceR


Брой мнения : 54
Registration date : 29.11.2008

вижте  фе :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вижте фе :D   вижте  фе :D Icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 5:20 pm

cLz написа:
xiixiix...яд те е , че яко те зарязах нали ве гей ... тъпо ти е ...знам го молеше ме да влееш ама аз те заебах ! ... глей си ралтата гейче голямо .. виж къф си заребен ве гейтак ... знам чоек не говори и за exp team щот са супер добре и ся ще са фулл сървръите ни апък тфойте някфи ... ае заби заеби ...
поне да не го беше зарязвал... тапак ...
Върнете се в началото Go down
reuniteD
Администратор
Администратор
reuniteD


Male
Брой мнения : 108
Registration date : 28.11.2008

вижте  фе :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вижте фе :D   вижте  фе :D Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 12:53 pm

първо ще ти кажа , че той сам напусна после кат видя че сме в exp team може ли да вляза от вас плз плз и аз му казах глей си ралттата да не ме беше зарязвал той мен!
Върнете се в началото Go down
faceR
HnsPlayer
HnsPlayer
faceR


Брой мнения : 54
Registration date : 29.11.2008

вижте  фе :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вижте фе :D   вижте  фе :D Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 4:24 pm

cLz написа:
първо ще ти кажа , че той сам напусна после кат видя че сме в exp team може ли да вляза от вас плз плз и аз му казах глей си ралттата да не ме беше зарязвал той мен!
ем тогава тои е тапак Laughing Laughing Laughing Mad Mad Mad Exclamation Exclamation Exclamation Wink Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





вижте  фе :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вижте фе :D   вижте  фе :D Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
вижте фе :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ВИЖТЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
eXp TeaM Servers :: Всякакви теми ! :: Свобони теми!-
Идете на: